top of page

  Головні  принципи :

  • Професійний підхід

  • Постійне вдосконалення умінь та навичок 

  • Здоровий результат  

         Персональні тренування 
  • це найшвидший та найефективніший спосіб домогтися поставлених цілей  в найкоротші терміни.
  • дана програма дозволяє вам найбільш ефективно використовувати час тренувань, формувати   графік занять у відповідності зі  своїми планами і мінімілізувати ризики ушкоджень під час виконання вправ

 

 

 
          Корпоративні тренування

Вариант 1. Тренування  у фітнес центрі "Vita Sana" (для групи від  2х людей)

Знижки (від загальної вартості):

  •  2-5 людини – 10%

  •  6-10 людини – 15%

  • 10-15 людини – 20%

  • 16-20 людини -  25%

  • більше  20 людей  – знижка  в індивідуальному порядку

Вариант 2. Тренування  на території  клієнта (дім/офіс)

Знижки (від загальної вартості ):

  • 2-4 людини –  10%

  • 5-8 людини –  15%

  • від 9-ти людей  -  знижка в індивідуальному порядку 

 

           Групові тренування

Групові програми - один з найпопулярніших напрямків в фітнесі. Вони мають чудовий оздоровчий ефект, який виявляється в покращенні роботи серцево-судинної та дихальної систем, мобілізації обмінних процесів, які стимулюють витрати енергетичних запасів, що дозволяє боротися з надлишком жирових відкладень в організмі. Регулярне виконання фізичних вправ призводить до розвитку м’язового тонусу і сприятливо впливає на тіло будову та поставу. Підвищення еластичності м'язів та зв'язок дозволяє підтримувати високу амплітуду рухів в різних суглобах, забезпечуючи цим самим відчуття молодості та свободи.Важливою перевагою групових програм є їхня висока емоційність. Використання сучасних хітів в якості музичного супроводу, позитивний настрій і спільні дії тренера та усіх учасників заняття створюють потужний енергетичний фон, який дозволяє відчути від тренування справжній «драйв».

ФІтнес центр "Vita Sana"пропону' широкий спектр групових програм. Це аеробні та силові класи, метаболічні програми, функціональні тренування та тренування напрямку mind body. Серед них ви можете обрати саме ті, які оптимально будуть відповідати особливостям вашого віку і фізичної підготовленості, емоційним перевагам, смакам та завданням тренувань. 

 

 

           М`язевий тонус
 Пошуки шляхів вдосконалення спортивної майстерності привели до задач якомога швидше і «якісніше» відпочивати. І не лише між тренуваннями, вправами, але і в процесі виконання тієї чи іншої вправи. Адже всяка рухова діяльність - це почергова робота різних груп м'язів. А так як м'язи мають пружно-в'язкі властивості (у цьому сенсі можна, хоча і дуже приблизно, порівняти їх з гумовим джгутом), то відпочиваючі в певний момент м'язи разом з тим надають опір працюючим м'язам. Він тим менший, чим повніше непрацюючі м'язи розслаблені.
 

Розслаблення м'язів важливо і в процесі трудової діяльності, особливо коли багаторазово повторюються однакові рухи. Секундне розслаблення м'язів, що не працюють в даний момент знижує загальну стомлюваність людини, зайнятої, наприклад, на конвеєрному виробництві.

Як відомо, м'язовий тонус і емоційний стан людини тісно взаємопов'язані. Чим сильніше напружені м'язи, тим інтенсивніші нервові імпульси, які вони посилають до головного мозку.

Зменшення ж тонусу м'язів знижує зайве збудження, заспокоює людину. 

На перший погляд довільне розслаблення м'язів - справа нехитра. Раз, мовляв, ми сидимо або лежимо нерухомо, значить, тіло розслаблене. Насправді ж навіть під час сну м'язи знаходяться в стані так званої тонічної напруги; в них по черзі, правда, вельми слабо, напружується частина м'язових волокон. Завдяки подібній «позмінної роботі» м'язи перебувають у постійній готовності до дії.

 

Величина тонусу рефлекторно залежить від ступеня натягу м'язів. А всі м'язи прикріплені до кісток у кілька натягнутому, напруженому стані, це і перешкоджає їх повному розслабленню. Ось чому, розслабляючи ті чи інші м'язи, потрібно прийняти таке положення, при якому ці м'язи могли б вкоротитися.

Припустимо, ви довго сиділи на веслах і від веслування у вас втомилися руки, точніше, двоголові м'язи плеча (біцепси). Як ефективніше відпочити? Вільно покладіть на коліна передпліччя зігнуті в ліктях рук. Біцепс коротшатиме, його тонус рефлекторно зменшиться.

 

 Аналогічні взаємовідносини і інших скелетних м'язів - у всіх у них є антагоністи. Значить, одночасно вкоротити всі м'язи неможливо. Тому для розслаблення мускулатури бажано приймати таку позу, при якій м'язи тулуба і кінцівок перебували б у більш-менш однаковій мірі натягу. Такий стан приймає тіло космонавта в стані невагомості (зрозуміло, якщо він не виконує будь-яких активних рухів).

 

Приблизно те ж відбувається у воді . Майте на увазі, що тіло розслабляється тільки тоді, коли вода не викликає відчуття ознобу. Низька температура води і повітря збільшує тонус м'язів. А всілякі теплові водні процедури (лазня, тепла ванна або душ) допомагають розслабленню. Цьому ж сприяє легке погладжування, яке не тільки підвищує температуру ділянки тіла, що массується, але і заспокійливо діє на нервову систему.

 

           Загальна фізична підготовка 

Загальна фізична підготовка (ОФП) - це процес вдосконалення рухових фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток людини.

ОФП сприяє підвищенню функціональних можливостей, загальної працездатності, є основою (базою) для спеціальної підготовки та досягнення високих результатів в обраній сфері діяльності або виді спорту. Перед ОФП можуть бути поставлені такі завдання:

  • досягти гармонійного розвитку мускулатури тіла і відповідної сили м'язів; придбати загальну витривалість;

  • підвищити швидкість виконання різноманітних рухів, загальні швидкісні здібності;

  • збільшити рухливість основних суглобів, еластичність м'язів;

  • поліпшити спритність у найрізноманітніших (побутових, трудових, спортивних) діях, вміння координувати прості і складні рухи;

  • навчитися виконувати рухи без зайвих напружень, оволодіти вмінням розслаблятися.

bottom of page